همراهان گرامى دلمونت، ضمن قدرداني از شما بابت انتخاب و اعتماد شما عزيزان خواهشمنديم به نكات و قوانين ذكر شده پيش از ثبت سفارش توجه فرماييد.

هزینه ارسال کالا در صورت ارسال با پیک بر عهده مشتری بوده و اين هزينه توسط مشتري درب منزل به مامور حمل و نقل پرداخت ميگردد و در صورت ارسال از طریق پست هزینه در زمان ثبت سفارش دریافت میشود.

بروز هر گونه تأخير در روند تحويل كالاي ارسال شده خارج از محدوده ى اختيارات و تعهدات دلمونت بوده و مشكلات احتمالي كه ممكن است در روند ارسال كالا بروز كند بر عهده ي ناوگان حمل و نقل مي باشد. با اين همه در صورت بروز مشكل در روند تحويل، پشتيبان هاي دلمونت مشكل پيش آمده را بررسي و پيگيري خواهند كرد.

گارانتي ذكر شده بر روي محصولات دلمونت، شامل ثبات رنگ محصول پس از شستشو مي باشد و در برگيرنده ى بروز پارگي و يا مواردي از اين دست حين استفاده از كالا نميگردد.

برگشت و مرجوع كردن كالا، تنها در صورت وجود آسيب و يا نقص آشكار در كالاي به فروش رفته امكان پذير است و امكان مرجوع كردن محصول بنابر سليقه ى شخصي وجود ندارد. با توجه به رعايت پروتكل هاي بهداشتي و عدم امكان مرجوع كردن كالا خواهشمنديم، پيش از ثبت سفارش با دقت كامل محصول مورد نظر خود را انتخاب كنيد.